Zasklievame
už 20 rokov!

Ako urobiť z terasy srdce vášho domova

Či už máte malú terasu alebo veľkú vonkajšiu plochu, môže sa aj vaša terasa premeniť na obytný priestor, ktorý tvorí príjemné miesto na relax a únik pred všednosťou. Existuje veľa možností a nápadov ako si terasu ozdobiť a skrášliť.

Popíšeme Vám ako urobiť z terasy srdce vášho domova. Aby sa terasa stala skutočným srdcom domova je vhodné vymyslieť riešenie, ktoré z nej spraví miesto využívané celoročne. Poďme sa na to pozrieť bližšie.

Výber záhradného posedenia

Dvojnásobná radosť v podobe zasklenia

Vnútorno-vonkajšie bývanie za posledné obdobie vzrástlo na popularite, pričom čoraz viac majiteľov domov hľadá premostenie priepasti medzi vonkajším a vnútorným priestorom. To docielite zasklením terasy. Ak si navyše necháte namontovať dvere s dostatočným priestorom na otváranie, môžete si jednoducho zväčšiť vnútorný priestor a zlepšiť tak výhľad do záhrady. Dvere na terasu s veľkými sklenenými tabuľami poskytujú veľký priestor sa sledovanie scenérie. Takto sa terasa stane ústredným bodom vášho domova.

Čím všetkým je možné skrášliť terasu?

Je úplne jedno či ste zástancom rustikálneho, provensálskeho alebo škandinávskeho štýlu. Veľmi pekne vyniknú kvetiny, tuje alebo bylinky v rôznych závesných či samostatne stojacich kvetináčoch. Zariadiť si terasu môžete rôznym nábytkom a dekoráciami v podobe vankúšov, baldachýnov alebo efektným osvetlením.

Ako urobiť z terasy srdce vášho domova

Zasklením terasy bude všetko chránené pred poveternostnými podmienkami, takže sa nemusíte obávať znehodnotenia a zničenia doplnkov. Prekrytím terasy je možné ju využívať dlhšiu dobu a aj v prípade nepriaznivého počasia. Dúfame, že Vám tento článok poskytol inšpiráciu, ktorú potrebujete pri zdobení terasy. Neváhajte a prečítajte si ďalšie články ako si štýlovo zariadiť zimnú záhradu či terasu.

Cenová ponuka
a vizualizácia zdarma

Non stop bezplatná linka:
Ako pracujeme?
1.
Prvé oboznámenie
Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu.
Nezáväzné
2.
Zameranie a cenová ponuka
Bezplatne prídeme zamerať a vypracujeme ponuku.
3.
Odsúhlasenie a montáž
Po odsúhlasení ponuky dohodneme dátum ralizácie.
Prosím vyplňte vaše meno a priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte správne telefónne číslo.
Prosím vyplňte obec alebo mesto.
Uveďte dôvod vyžiadania cenovej ponuky.
Tu pretiahnite súbory alebo fotografie
Max. 20MB
Pridať súbor
Nahrajte súbory v správnom formáte alebo do max. 20MB veľkosti.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Zaškrtnite, že nie ste robot.

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.