Zasklievame
už 20 rokov!

Chcem si dať zaskliť balkón. Ako na to?

Zasklenie balkóna má hneď niekoľko výhod. Znamená úsporu za energie, ochranu konštrukcie a znižuje potrebu renovácie. Množstvo ľudí sa rozhodne pre dané riešenie nie len z praktických, ale aj z estetických dôvodov. Zabezpečiť si pohodlné riešenie v podobe zaskleného balkóna nie je nič náročné.

Chcem si dať zaskliť balkón. Ako na to? Odborníci na zasklenie balkónov Vám môžu ponúknuť viaceré možnosti ako si nechať balkón zaskliť. Zároveň Vás uvedú do problematiky plusov a mínusov jednotlivých riešení a zhodnotia, čo je najvhodnejšie pre konkrétny priestor. Záleží na vašich osobných preferenciách, čo si zvolíte.

Chcem si dať zaskliť balkón. Ako na to?

Na výber z viacerých možností. Čo sa týka materiálov môžete sa rozhodnúť pre hliník, drevo či plast. Hliníkové profily spoľahlivo izolujú balkónový otvor. Ich použitie v obytných a iných priestoroch zabezpečí príjemnú mikroklímu. Okrem toho je hliník ľahký kov, ktorý je dostatočne odolný voči poškodeniu. Medzi jeho ďalšie pozitíva patrí ohňovzdornosť, a tiež to, že inštalácia ako aj čistenie a údržba sa vykonávajú jednoducho. Plastové zasklenie má vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti.

Okrem toho môžu byť plastové okná vybavené sieťkami proti komárom, čo vás uchráni od malých škodcov ako sú muchy, hmyz a komáre. Kovoplastový profil umožňuje inštaláciu nie len štandardných okien, ale aj arkierových okien alebo oblúkových a iných netypických presklených plôch, čo vám umožňuje vytvoriť jedinečný dizajn balkónového priestoru. Z rôznych stavebných materiálov má drevo jednu z popredných pozícií a teší sa neustálej obľube. Ak si zvolíte zasklenie balkóna s drevenými rámami môžete dosiahnuť útulný interiér, spoľahlivú konštrukcie a kvalitné spracovanie.

Drevené zasklenie balkónov v porovnaní s predchádzajúcimi typmi je náročnejšie na údržbu a starostlivosť. Na výber je aj možnosť bez rámového riešenia, ktoré je moderné a dizajnové, ale nemá také tepelnoizolačné vlastnosti ako rámové alternatívy.

Cenová ponuka
a vizualizácia zdarma

Non stop bezplatná linka:
Ako pracujeme?
1.
Prvé oboznámenie
Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu.
Nezáväzné
2.
Zameranie a cenová ponuka
Bezplatne prídeme zamerať a vypracujeme ponuku.
3.
Odsúhlasenie a montáž
Po odsúhlasení ponuky dohodneme dátum ralizácie.
Prosím vyplňte vaše meno a priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte správne telefónne číslo.
Prosím vyplňte obec alebo mesto.
Uveďte dôvod vyžiadania cenovej ponuky.
Tu pretiahnite súbory alebo fotografie
Max. 20MB
Pridať súbor
Nahrajte súbory v správnom formáte alebo do max. 20MB veľkosti.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Zaškrtnite, že nie ste robot.

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.