​Zabránenie prehrievania interiéru auta
Zasklievame
už 20 rokov!

Je lacnejšie kúpiť alebo nechať si postaviť prístrešok na auto?

V našom prostredí je silná túžba vlastníkov pozemkov zvládnuť akýkoľvek projekt vlastnými rukami, pretože chlapi vo všeobecnosti radšej stavajú ako kupujú. Možno aj Vám preblysla hlavou myšlienka postaviť si vlastný prístrešok na auto. Je to však skutočne dobrý nápad? Konkrétne, chcete minúť veľa peňazí za materiál na stavbu alebo si to radšej necháte zhotoviť u profesionálov?

Aké máte možnosti pri svojpomocnej stavbe?

Ak máte záujem o klasický drevený prístrešok – jednoduchú konštrukciu s mierne naklonenou strechou, je možné, že si ho poľahky postavíte aj sami. Pri svojpomocných projektoch sa však často stáva, že musíte zápasiť s nepredvídateľnými udalosťami, nad ktorými ste vopred vôbec neuvažovali.

Prirátajte k cene materiálu aj čas, ktorý bude vyžadovať celá výstavba. Ten by ste mohli radšej stráviť s rodinou a pri hrách s deťmi. Musíte tiež počítať s investíciami, ktoré je potrebné vynaložiť na údržbu, ktorá je pri dreve prirodzená. Samozrejme to isté sa týka opäť aj vášho času a námahy. Je lacnejšie kúpiť alebo nechať si postaviť prístrešok na auto?

Chcem prístrešok na auto

Kúpiť alebo nechať si postaviť prístrešok na auto?

Ak však chcete pevný a odolný prístrešok na auto s kovovou konštrukciou a modreným dizajnom, je lepšie nechať to na odborníkov, ktorí majú potrebné znalosti a dostatočné skúsenosti. Kvalitný prístrešok na auto by mal spĺňať stavebné predpisy a byť bezpečný na užívanie.

Profesionáli prispôsobia veľkosť, rozmery, vzhľad a funkcie vašim potrebám. S kovom máte navyše minimálne náklady na údržbu, takže v budúcnosti ušetríte. Ak necháte projekt prístrešku na odborníkov a vyberiete si dôveryhodného dodávateľa môžete sa spoľahnúť na kvalitu služieb a tovarov, čím si skutočne ušetríte čas, námahu aj sily pre príjemnejšie aktivity.

Cenová ponuka
a vizualizácia zdarma

Non stop bezplatná linka:
Ako pracujeme?
1.
Prvé oboznámenie
Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu.
Nezáväzné
2.
Zameranie a cenová ponuka
Bezplatne prídeme zamerať a vypracujeme ponuku.
3.
Odsúhlasenie a montáž
Po odsúhlasení ponuky dohodneme dátum ralizácie.
Prosím vyplňte vaše meno a priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte správne telefónne číslo.
Prosím vyplňte obec alebo mesto.
Uveďte dôvod vyžiadania cenovej ponuky.
Tu pretiahnite súbory alebo fotografie
Max. 20MB
Pridať súbor
Nahrajte súbory v správnom formáte alebo do max. 20MB veľkosti.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Zaškrtnite, že nie ste robot.

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.