Zasklievame
už 20 rokov!

Pustiť sa do zasklenia alebo nechať na profesionálov?

Osádzanie okien a iných presklených konštrukcií vyžaduje určité zručnosti, know how a v neposlednom rade aj skúsenosti. Máte na výber z viacerých možností.

Pustiť sa do zasklenia alebo nechať na profesionálov? Či už sa do toho pustíte sami alebo to necháte na profesionálov, najprv by ste si mali zvážiť najdôležitejšie výhody a nevýhody, ktoré so sebou obidve alternatívy prinášajú. 

Skúsení inštalatéri majú dostatok praxe

Pustiť sa do zasklenia alebo nechať na profesionálov? Samotné osadenie presklených plôch na rôzne miesta, ako je terasa, balkón, lodžia či hoci len drobné zádverie je veľkým projektom v malom. Výhodou skúsených odborníkov vo svojom fachu je práve prax a poznatky, ktoré ľahko aplikujú na konkrétny priestor. Navyše vedia poradiť s tvarom a vhodnými materiálmi.

Pracujú s prostriedkami, nástrojmi a adekvátnou stavebnou chémiou, ako je sú napríklad lepidlo či tmel, ktoré majú overené rokmi. Navyše dokážu svoju prácu vykonať rýchlo, takže Vám ušetria čas. Ak sa obrátite na renomovaných odborníkov môžete sa spoľahnúť na kvalitne odvedenú prácu. Na zasklenie od profesionálov sa Vám vzťahuje záruka, takže sa nemusíte obávať ani prípadných neskorších nedostatkov.

Pre tých, ktorí nikdy predtým nezasklievali je to naozaj námaha

Azda jedinou výhodou pri svojpomocnom zasklení je úspora peňazí. Možno ušetríte za prácu, ale ak nemáte predošlé skúsenosti a nie ste zručný domáci kutil, bude to pre Vás sizyfovská úloha. Strávite pri tom množstvo času a ešte sa môže stať, že to neurobíte poriadne a budete nútený opravovať alebo prerábať zasklenie. Takže v konečnom dôsledku sa budete aj tak musieť obrátiť sa na odborníkov, ktorí Vám zasklenie inštalujú profesionálne a poriadne.

Cenová ponuka
a vizualizácia zdarma

Non stop bezplatná linka:
Ako pracujeme?
1.
Prvé oboznámenie
Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu.
Nezáväzné
2.
Zameranie a cenová ponuka
Bezplatne prídeme zamerať a vypracujeme ponuku.
3.
Odsúhlasenie a montáž
Po odsúhlasení ponuky dohodneme dátum ralizácie.
Prosím vyplňte vaše meno a priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte správne telefónne číslo.
Prosím vyplňte obec alebo mesto.
Uveďte dôvod vyžiadania cenovej ponuky.
Tu pretiahnite súbory alebo fotografie
Max. 20MB
Pridať súbor
Nahrajte súbory v správnom formáte alebo do max. 20MB veľkosti.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Zaškrtnite, že nie ste robot.

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.