Zasklievame
už 20 rokov!

Typy podláh na terasu zimnej záhrady

Zimná záhrada dokáže byť skutočne štýlovým miestom. Je jedno či je súčasťou rodinného domu, reštaurácie, hotela alebo iných spoločenských priestorov. Pri jej výbere je potrebné zamerať sa na niekoľko detailov ako z praktického tak aj z estetického hľadiska.

Ako sme napísali v úvode, dôležité je zamerať sa na praktickú aj estetickú stránku.

Z praktického hľadiska ide o to aby typy podláh na terasu zimnej záhrady boli podlahy odolné, pevné, silné a navyše ľahko udržiavateľné. Na to sa treba zamerať najmä v priestoroch, kde je podlaha zimnej záhrady viac zaťažovaná a masovejšie využívaná. Vzhľad podlahy by mal korešpondovať s vybavením a nábytkom zimnej záhrady.

Ak je prevedená v rustikálnom štýle, hodí sa skôr drevo alebo imitácie dreva. Ak je ladená urbanisticky sú vhodnejšie minimalistické farby a prevedenia.

Typy podláh na terasu zimnej záhrady

Čo sa týka materiálov, farieb a prevedení, na trhu je neobmedzené množstvo možností. Závisí len na Vás, čo si zvolíte. Jednotlivé materiály na podlahu zimnej záhrady majú svoje výhody aj nevýhody. Asi najvhodnejšou vo všetkých ohľadoch je klasická keramická dlažba. Je odolná a vydrží záťaž. Pri drevenej podlahe treba rátať s častejšou a náročnejšou údržbou, ale treba uznať, že drevo pôsobí elegantne a nadčasovo.

Ďalšiu voľbu predstavuje podlaha z vinylu, ktorá má taktiež dobrú odolnosť a dlhú životnosť. Aj možnosť laminátovej krytiny nie je na zahodenie, vďaka neskutočnej variabilite farieb a prevedení, ktoré jednoducho zladíte so zariadením zimnej záhrady. Navyše je odolná voči UV žiareniu, čo zaručuje jej dlhú životnosť.

Pri ktorejkoľvek možnosti je dôležité, aby ste s jej vlastnosťami a vzhľadom boli stotožnení, pretože predstavuje prvok, ktorý vo svojej zimnej záhrade budete využívať roky.

Cenová ponuka
a vizualizácia zdarma

Non stop bezplatná linka:
Ako pracujeme?
1.
Prvé oboznámenie
Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu.
Nezáväzné
2.
Zameranie a cenová ponuka
Bezplatne prídeme zamerať a vypracujeme ponuku.
3.
Odsúhlasenie a montáž
Po odsúhlasení ponuky dohodneme dátum ralizácie.
Prosím vyplňte vaše meno a priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte správne telefónne číslo.
Prosím vyplňte obec alebo mesto.
Uveďte dôvod vyžiadania cenovej ponuky.
Tu pretiahnite súbory alebo fotografie
Max. 20MB
Pridať súbor
Nahrajte súbory v správnom formáte alebo do max. 20MB veľkosti.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Zaškrtnite, že nie ste robot.

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.