Zasklievame
už 20 rokov!

Zabezpečte si ochranu domova aj v neistých časoch

Posledné obdobie v súvislosti s koronakrízou nebolo najjednoduchšie a ľahké pre nikoho. Od sociálneho dištancovania až po stratu pracovných miest či zdražovanie. Vnieslo nám do životov neistotu a zdá sa, že hospodárska recesia bude naďalej narastať.

Aj keď sa veľa ľudí spojilo, v týchto ťažkých časoch zvyčajne rastie aj kriminalita. Preto je obzvlášť dôležité chrániť svoj domov. V tomto príspevku sa bližšie pozrieme na to ako sa postarať o svoju bezpečnosť.

Zabezpečte si ochranu domova aj v neistých časoch

Stojí za zmienku, že aj keď miera kriminality stúpa, šanca na vlámanie do vášho domu je stále relatívne nízka. Je však prirodzené, že sa ľudia obávajú o svoj majetok a svojich blízkych, keď v správach vidia len nepokoj a neistotu. To, čo ľudia v týchto časoch skutočne potrebujú, je pokoj. Veci ako je ekonomika krajiny a hospodárska situácia sú mimo vašej kontroly. Vy sa môžete sústrediť na maximálnu ochranu domova pred zlodejmi a prepadom.

Ochrana vášho majetku

Na to, aby ostal váš dom, dvor či byt chránený je potrebné investovať do bezpečnostných prvkov. V prvom rade dbajte, aby interiér vášho domu nebol ako výstavná skriňa pre zlodejov. Zabezpečte si ochranu domova aj v neistých časoch zaobstaraním si tienenia, rolety či žalúzie, ktoré v noci stiahnete a nikto neuvidí, čo máte vo vnútri. Cennosti je taktiež lepšie dať ďalej od okien, aby neboli ľahko na vzhliadnutie pri zbežnom pohľade do domu.

Investujte aj do bezpečnostného vybavenia ako je alarm či sledovacie kamery, ktoré samy o sebe odradia zlodejov. Samozrejmosťou je zamykať dvere a zatvárať okná pri každom opustení domova. Tieto triviálne opatrenia zabránia vstupu nepozvaných hostí. Ešte väčšiu istotu ako predísť vstupu neželaných osôb na váš majetok je zasklenie zádveria, terasy balkóna či lodžie. Takto majú zlodeji oveľa viac sťažený prístup do vášho príbytku.

Cenová ponuka
a vizualizácia zdarma

Non stop bezplatná linka:
Ako pracujeme?
1.
Prvé oboznámenie
Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu.
Nezáväzné
2.
Zameranie a cenová ponuka
Bezplatne prídeme zamerať a vypracujeme ponuku.
3.
Odsúhlasenie a montáž
Po odsúhlasení ponuky dohodneme dátum ralizácie.
Prosím vyplňte vaše meno a priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte správne telefónne číslo.
Prosím vyplňte obec alebo mesto.
Uveďte dôvod vyžiadania cenovej ponuky.
Tu pretiahnite súbory alebo fotografie
Max. 20MB
Pridať súbor
Nahrajte súbory v správnom formáte alebo do max. 20MB veľkosti.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Zaškrtnite, že nie ste robot.

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.