Zasklievame
už 20 rokov!

Zasklievací systém pre balkóny a terasy

Vo väčšine prípadov majú majitelia snahu zvýšiť a skvalitniť svoje bývanie. V bytoch je to možné realizovať zasklením balkóna. Pri rodinnom dome platí to isté pri terase. Na trhu nájdeme viacero riešení na ich zasklenie.

Klient si môže vo väčšine prípadov vybrať podľa vlastných predstáv a preferencií. Jednoznačne sa nedá určiť, ktorý systém je ten najlepší, pretože každému vyhovuje niečo iné. Zasklenie akéhokoľvek typu so sebou prináša radu výhod, ktoré užívatelia pri bežnom prevádzke ocenia.

Prehľad jednotlivých typov zasklení

V základe sa zasklievací systém pre balkóny a terasy delí na rámové a bezrámové. V prípade rámového zasklenia je dnes prevažne využívaný hliníkový rám. Medzi jeho výhody patrí nízka hmotnosť, možnosť viacerých farebných prevedení a jednoduchá údržba, ale môže sa použiť aj drevo.

Bezrámový systém môže byť otáčavý alebo posuvný (do jednej alebo dvoch strán). Tu záleží od voľby klienta. Využíva sa pri balkónoch. Na terasy je funkčnejším typom rámové zasklenie, ktoré je odolnejšie. Čo sa výplne týka, používa sa sklo v rôznych hrúbkach alebo polykarbonát, pričom pri skle je možné zvoliť si z viacerých odtieňov.

Zasklievací systém pre balkóny a terasy

Zasklievacie systémy rôznych typov a prevedení nesú so sebou celý rad výhod. Väčšina ľudí si ich volí, pretože chce lepšie využiť priestor počas celého roka a zároveň ho chrániť pred poveternostnými vplyvmi. Každý, kto sa preň rozhodne určite ocení dlhú životnosť, rýchlosť montáže či jednoduché ovládanie.

Dnes je samozrejmosťou moderný dizajn, ktorý nijako nenarúša vzhľad fasády. Práve naopak veľmi esteticky ho dotvára. Praktickosť tkvie v tom, že zasklený balkón, lodžia či terasa úspešne minimalizuje tepelné straty.

Cenová ponuka
a vizualizácia zdarma

Non stop bezplatná linka:
Ako pracujeme?
1.
Prvé oboznámenie
Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu.
Nezáväzné
2.
Zameranie a cenová ponuka
Bezplatne prídeme zamerať a vypracujeme ponuku.
3.
Odsúhlasenie a montáž
Po odsúhlasení ponuky dohodneme dátum ralizácie.
Prosím vyplňte vaše meno a priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte správne telefónne číslo.
Prosím vyplňte obec alebo mesto.
Uveďte dôvod vyžiadania cenovej ponuky.
Tu pretiahnite súbory alebo fotografie
Max. 20MB
Pridať súbor
Nahrajte súbory v správnom formáte alebo do max. 20MB veľkosti.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Zaškrtnite, že nie ste robot.

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.