Zasklievame
už 20 rokov!

Zimná záhrada – aký typ zvoliť?

Zimná záhrada predstavuje miesto relaxu nie len v zimnom období. Je to skutočná oáza pokoja, ktorá je mimoriadne obľúbená u všetkých členov rodiny.

Zimná záhrada ponúka viacero možností. Môžete si tu v pokoji prečítať knihu, vypiť kávu, ale aj zorganizovať rodinnú oslavu a v zime zazimovať kvety. Aký typ zimnej záhrady si zvoliť  Vám prinášame v nasledujúcich riadkoch.

Zimná záhrada

Pri výstavbe zimnej záhrady je v prvom rade potrebné zistiť či potrebujete stavebné povolenie alebo stačí len oznámiť stavbu, čo záleží od veľkosti. Vhodne zvolený projekt je základom úspechu. Najlepšie je nechať si poradiť odborníkmi, aké materiály použiť a ako výstavbu realizovať na základe vašich individuálnych potrieb a predstáv.

Pri celoročnom využívaní zimnej záhrady je určite vhodné zvážiť jej vykurovanie, aby sa predišlo vlhkosti. Ďalej je potrebné dbať na možnosti odvetrania, tepelnoizolačné vlastnosti, údržbu či tienenie. Odborníci venujúci sa výstavbe zimných záhrad majú dostatok skúseností a určite Vám budú vedieť najlepšie poradiť a ozrejmiť možnosti, ktoré by boli pre Vás najvýhodnejšie.

Ponuka zimných záhrad

Na trhu je dnes viacero možností ako by mohla zimná záhrada vyzerať. Ako materiál na výstavbu konštrukcie sa najčastejšie používa oceľ, hliník alebo antikor, ktoré môžete dostať v rôznom farebnom prevedení. Ich výhodou je minimálna potreba údržby. Krytina býva zvyčajne zo skla rôznych hrúbok a odtieňov alebo polykarbonátu.

Cenovo najdostupnejšia a najčastejšia je klasická zimná záhrada. Ak má niekto záujem o väčšie presvetlenie môže zvoliť alternatívu so svetlíkom, ktorá sa realizuje najmä pri vysokých výškových rozdieloch. Zimná záhrada s prekladom nenarušuje estetiku celkovej stavby rodinného domu. A nakoniec, kdeže možnosti sú takmer neobmedzené, je možné vybrať si aj z rôznych atypických tvarov podľa individuálnych potrieb. Stačí sa len správne rozhodnúť a následne vychutnávať pokoj v harmonickom prostredí vašej zimnej záhrady.

Cenová ponuka
a vizualizácia zdarma

Non stop bezplatná linka:
Ako pracujeme?
1.
Prvé oboznámenie
Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu.
Nezáväzné
2.
Zameranie a cenová ponuka
Bezplatne prídeme zamerať a vypracujeme ponuku.
3.
Odsúhlasenie a montáž
Po odsúhlasení ponuky dohodneme dátum ralizácie.
Prosím vyplňte vaše meno a priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte správne telefónne číslo.
Prosím vyplňte obec alebo mesto.
Uveďte dôvod vyžiadania cenovej ponuky.
Tu pretiahnite súbory alebo fotografie
Max. 20MB
Pridať súbor
Nahrajte súbory v správnom formáte alebo do max. 20MB veľkosti.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Zaškrtnite, že nie ste robot.

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.