Zasklievame
už 20 rokov!

Zimná záhrada zväčší dom

Zimná záhrada je splneným snom mnohých ľudí a najmä domácich paní. Ak poškuľujete po možnosti pristavať si k rodinnému domu zimnú záhradu radi Vám poradíme, čo všetko tým získate.
Zimná záhrada pre reštaurácie

Každý vidí v zimných záhradách najmä romantické miesto ako stvorené na oddych a relax. Čo tak posunúť jeho využitie ešte ďalej?

Zimnú záhradu

Zimná záhrada zväčší dom

Áno, zimná záhrada zväčší dom a práve vďaka nej budete mať doma viac miesta. Vytvoríte priestor pre seba a svojich blízkych na odpočinok a príjemne strávený čas. Môžete tu organizovať oslavy, opekačky, grilovačky alebo jednoduché stretnutia pri káve. Vaše návštevy určite ocenia posedenie v príjemnom prostredí s krásnym výhľadom.

Estetika nadovšetko

Prečo je zimná záhrada snom mnohých a ľudia sa v nej cítia tak príjemne? Odpoveď je jednoduchá. Vzdušný priestor a presvetlenie veľkými plochami skiel prepúšťa dostatok svetla a môže ponúknuť krásne výhľady do prírody alebo na záhradu.

Výberom tých správnych materiálov a doplnkov sa dá jednoducho docieliť príjemné kompaktné bývanie, ktoré ladí s celkovým vzhľadom domu.

Ani praktická stránka nie je na zahodenie

Výhod zimnej záhrady je neúrekom. Vďaka krytému priestoru si môžete vychutnávať príjemné chvíle bez ohľadu na to či vonku prší, fúka vietor, sneží alebo naopak páli slnko. Priestor je chránený aj pred hlukom a prachom. Navyše ak sa rozhodnete pre vyhrievanie, môžete zimnú záhradu využívať celoročne.

Vytvoríte si ďalší chránený priestor a oddychovú zónu, kde môžete mať gril, krb, kvety ale aj knihovníčku či dokonca bazén. Samozrejme, môžete tu efektne zakomponovať aj skrine či praktické vybavenie. Zväčšíte si tak účelový priestor na bývanie. Možností je neúrekom a zimná záhrada bude aj naďalej spĺňať svoj účel oddychovej zóny.

Zimná záhrada pre reštaurácie

Cenová ponuka
a vizualizácia zdarma

Non stop bezplatná linka:
Ako pracujeme?
1.
Prvé oboznámenie
Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu.
Nezáväzné
2.
Zameranie a cenová ponuka
Bezplatne prídeme zamerať a vypracujeme ponuku.
3.
Odsúhlasenie a montáž
Po odsúhlasení ponuky dohodneme dátum ralizácie.
Prosím vyplňte vaše meno a priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte správne telefónne číslo.
Prosím vyplňte obec alebo mesto.
Uveďte dôvod vyžiadania cenovej ponuky.
Tu pretiahnite súbory alebo fotografie
Max. 20MB
Pridať súbor
Nahrajte súbory v správnom formáte alebo do max. 20MB veľkosti.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Zaškrtnite, že nie ste robot.

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.