Zasklievame
už 20 rokov!

Ako funguje zimná záhrada?

S príchodom jesene sa dni krátia a predlžuje obdobie, keď je vonku tma. Pozvoľna prichádzajú prvé mrazy. Všetky práce v záhrade či na dvore už máte hotové a nastáva obdobie, kedy trávite viac času vo vnútri v pohodlí domova. To však nevyhnutne neznamená, že musíte celé týždne hibernovať. Môžete sa zamerať na projekt zimnej záhrady. Jej klady sú v chladných mesiacoch nepopierateľné.
Zimná záhrada pre reštaurácie

Ako funguje zimná záhrada? Zimná záhrada je iné pomenovanie pre oblasť, ktorá rozširuje obytný priestor o otvorené, presklené priestranstvo.

Sú mimoriadne obľúbené medzi novostavbami bytových domov, kde sa môžu vyskytovať aj na streche a bývajú označené ako sky gardens alebo strešné záhrady. Zimné záhrady prinášajú exteriér do vnútra a naopak. Umožňujú obyvateľom vychutnávať si úžasné výhľady v krytom prostredí, kde sú chránení pred vetrom, chladom, dažďom, mrazom či snehom.

Chcem zimnú záhradu

Všestranné využitie

Prosperujúca zimná záhrada je priestor určený na celoročné využitie a väčšinou sa jedná o veľké spoločné priestory, ktoré si môžu užívať rodiny a ich hostia alebo skupiny ľudí súčasne. Ak uvažujete o dostavbe zimnej záhrady k už existujúcemu domu je dôležitý projekt a celkové zladenie konštrukcie s okolitými prvkami.

Vo svojej zimnej záhrade si môžete vychutnávať pohodlie oddychovej zóny domu alebo tiež pestovať kvety, ktorým sa tu bude dariť. Obľúbené do zimnej záhrady sú kamélie, karafiáty, vresy, cezmína a podobne. Dotvoríte si z nich krásne zimné aranžmány. V zimnej záhrade môžete mať rozličný nábytok, kreslá, jedálenské súpravy, stolíky alebo dokonca hojdačky. Základ je, aby ste sa tam cítili príjemne a pohodlne.

Cenová ponuka
a vizualizácia zdarma

Non stop bezplatná linka:
Ako pracujeme?
1.
Prvé oboznámenie
Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu.
Nezáväzné
2.
Zameranie a cenová ponuka
Bezplatne prídeme zamerať a vypracujeme ponuku.
3.
Odsúhlasenie a montáž
Po odsúhlasení ponuky dohodneme dátum ralizácie.
Prosím vyplňte vaše meno a priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte správne telefónne číslo.
Prosím vyplňte obec alebo mesto.
Uveďte dôvod vyžiadania cenovej ponuky.
Tu pretiahnite súbory alebo fotografie
Max. 20MB
Pridať súbor
Nahrajte súbory v správnom formáte alebo do max. 20MB veľkosti.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Zaškrtnite, že nie ste robot.

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.