pristrešok na terasu
Zasklievame
už 20 rokov!

Ako sa postarať o prístrešok pred začiatkom sezóny?

V prvom rade sa musíte prístrešok po zimnom období nevyužívania ubezpečiť, či nie je poškodený a nebude potrebná renovácia.

Aj vy sa už tešíte na teplé slnečné dni a čas strávený vonku na terase?  Preto je najvyšší čas postarať sa o priestory na posedenie ako aj o úžitkové prístrešky na auto, drevo či nad vchod alebo nad spomínanú terasu. Po zimnom období je to viac než žiaduce z hľadiska funkčnosti a estetickosti.

Je potrebné
prístrešok renovovať?

Úlohou prístrešku je ochrana majetku pred poveternostnými vplyvmi a výkyvmi počasia. Konštrukcia môže byť rôzna, či už ide o oceľ, hliník, drevo alebo nerez. Podobne aj pri strešnej krytine existujú viaceré varianty, najmä sklo alebo polykarbonát.

Akýkoľvek materiál si vyžaduje údržbu. V prvom rade sa musíte po zimnom období nevyužívania prístrešku ubezpečiť, či nie je poškodený a nebude potrebná renovácia. Ak Vám táto povinnosť odpadá je potrebné zamerať sa na jeho následné vyčistenie.

Samozrejmosťou je vyčistenie
a upratanie

Tak ako sa s určitosťou postaráte o zariadenie terasy, jej vyčistenie či prichystanie záhradného nábytku, je potrebné venovať pozornosť aj prístrešku. Po niekoľkých zimných mesiacoch sa na ňom s istotou nahromadilo množstvo prachu, špiny, poprípade opadaného lístia či konárov.

Toho všetkého je potrebné sa zbaviť, najlepšie vyzametať a vyčistiť strechu, konštrukciu a rôzne špáry tlakovým čističom alebo v prípade citlivejších materiálov parný čističom a vhodnými čistiacimi prostriedkami. 

Prístrešok pripravený na sezónu

Takto vyčistiť a upratať prístrešok si nevyžaduje veľkú námahu. Odvďačí sa Vám za to minimálnou potrebou údržby počas celej letnej sezónny. Zároveň bude lepšie vyzerať a plniť svoju funkciu ochrany pred dažďom, slnkom či vetrom.

Cenová ponuka
a vizualizácia zdarma

Non stop bezplatná linka:
Ako pracujeme?
1.
Prvé oboznámenie
Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu.
Nezáväzné
2.
Zameranie a cenová ponuka
Bezplatne prídeme zamerať a vypracujeme ponuku.
3.
Odsúhlasenie a montáž
Po odsúhlasení ponuky dohodneme dátum ralizácie.
Prosím vyplňte vaše meno a priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte správne telefónne číslo.
Prosím vyplňte obec alebo mesto.
Uveďte dôvod vyžiadania cenovej ponuky.
Tu pretiahnite súbory alebo fotografie
Max. 20MB
Pridať súbor
Nahrajte súbory v správnom formáte alebo do max. 20MB veľkosti.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Zaškrtnite, že nie ste robot.

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.