Zasklievame
už 20 rokov!

Ako zvoliť strešnú krytinu pre zimnú záhradu

Na trhu je viacero alternatív z akého materiálu môže byť strešná krytina pre zimnú záhradu použitá. Možnosťou sú aj rôzne atypické tvary.

Pre mnohých je zimná záhrada splneným snom a miestom, kde môžu nerušene relaxovať. Dnes existuje veľa možností ako tento nápad zrealizovať a ako by mohla Vaša predstava o čarovnej zimnej záhrade vyzerať. My sa na nasledujúcich riadkoch zameriame najmä aká strešná krytina pre zimnú záhradu je na trhu dostupná.

Strešná krytina
pre zimnú záhradu

Na trhu je viacero alternatív z akého materiálu môže byť strešná krytina pre zimnú záhradu použitá. Záleží len na voľbe klienta, či sa rozhodne pre klasický typ alebo modernejšiu verziu buď to so svetlíkom alebo prekladom. Možnosťou sú aj rôzne atypické tvary. Podobne aj v prípade materiálov existuje na trhu široký výber.

Ak sa zameriame na materiál, ktorý môže byť použitý na prekrytie strechy zimnej záhrady, môže sa klient rozhodnúť pre klasické alternatívy ako je škridla alebo plech. Tie však dnes nepredstavujú najmodernejšie a najestetickejšie riešenie. Oveľa zaujímavejším a dizajnovo krajším rozhodnutím je využitie skla alebo polykarbonátu. Tie existujú vo viacerých farbách. Pri skle je možné vybrať si buď číre, mliečne, dymové alebo zrkadlové prevedenie.

Karbonát je v čírom, mliečnom alebo dymovom odtieni. Ich výhodou je, že prepúšťajú dostatok svetla. Navyše sú aj cenovo dostupnejšie. 

Krása
zimnej záhrady

Rozhodnutím sa pre výstavbu zimnej záhrady alebo prístrešku určite ocenia všetci členovia domácnosti. Môže byť využívaná ako miesto relaxu, stretnutí či uskladnenia kvetov v zimnom období. S výberom materiálov a možnosťami realizácie Vám najlepšie poradia odborníci s mnohými skúsenosťami v tejto oblasti. 

Najlepšie vedia, aké materiály a tvary sú najvhodnejšie a zároveň poznajú najnovšie trendy, vďaka ktorým bude vaša zimná záhrada jedinečná a vzhľadovo estetická. Na trhu je viacero alternatív z akého materiálu môže byť strešná krytina pre zimnú záhradu použitá. 

Cenová ponuka
a vizualizácia zdarma

Non stop bezplatná linka:
Ako pracujeme?
1.
Prvé oboznámenie
Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu.
Nezáväzné
2.
Zameranie a cenová ponuka
Bezplatne prídeme zamerať a vypracujeme ponuku.
3.
Odsúhlasenie a montáž
Po odsúhlasení ponuky dohodneme dátum ralizácie.
Prosím vyplňte vaše meno a priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte správne telefónne číslo.
Prosím vyplňte obec alebo mesto.
Uveďte dôvod vyžiadania cenovej ponuky.
Tu pretiahnite súbory alebo fotografie
Max. 20MB
Pridať súbor
Nahrajte súbory v správnom formáte alebo do max. 20MB veľkosti.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Zaškrtnite, že nie ste robot.

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.