Zasklievame
už 20 rokov!

Energetický systém zimnej záhrady

V snahe každého majiteľa zimnej záhrady by malo byť, aby bola nie len esteticky pekná, ale aj funkčná. Hneď v úvode je potrebné povedať, že mnohé zo zimných záhrad nie sú energeticky efektívne, čo je na škodu pre ich majiteľov.

Zimné záhrady sú dnes pomerne častou a cenovo dostupnou možnosťou ako vylepšiť svoj domov. Mnohokrát však ich užívatelia nemyslia na možné tepelné straty a problémy začnú riešiť až keď im príde účet za kúrenie.

Ako sme spomenuli v úvode, mnohé zimné záhrady nie sú efektívne, čo sa týka energetiky, pretože v lete je v nich príliš horúco a v zime je potrebné vykurovanie.
 

Chcem zimnú záhradu

Energetický systém zimnej záhrady

Ku krátkozrakým riešeniam v teplých mesiacoch patrí využívanie ventilátorov a dodatočná izolácia žalúziami a v zime neustále topenie, čo má za následok vyššie platby za energie. Tieto faktory určite nikoho nepotešia. Najlepšie je myslieť na možné komplikácie včas a riešiť ich už pri samotnej stavbe zimnej záhrady. Dobre navrhnutá a zrealizovaná zimná záhrada sa vyznačuje vysokou energetickou účinnosťou. Na to sa používajú rôzne prvky, napríklad tepelné separátory, ktoré zachovávajú nízky súčiniteľ prestupu tepla.

Ak nechcete mať zo svojej zimnej záhrady skleník, nechajte si poradiť od odborníkov

Kľúčovým pri výbere energeticky úspornej a efektívnej zimnej záhrade je výber skiel a umiestnenie jednotlivých profilov, čo závisí od vášho rozhodnutia. Ak si vyberiete juh, budete, mať možnosť vychutnávať si svetlo a teplo počas celého dňa. Západná svetová strana zabezpečí príjemné výhľady na západ slnka.

Pri výbere profilov a skiel je vhodné rozhodnúť sa pre najlepšie možné parametre, aby bol energetický systém zimnej záhrady efektívny. Umožní tak následne maximalizovať výhody denného svetla. Je potrebné dbať na rôzne detaily a skúsení odborníci si vedia hravo poradiť a vytvoriť Vám zo zimnej záhrady ideálne miesto na relax.

Cenová ponuka
a vizualizácia zdarma

Non stop bezplatná linka:
Ako pracujeme?
1.
Prvé oboznámenie
Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu.
Nezáväzné
2.
Zameranie a cenová ponuka
Bezplatne prídeme zamerať a vypracujeme ponuku.
3.
Odsúhlasenie a montáž
Po odsúhlasení ponuky dohodneme dátum ralizácie.
Prosím vyplňte vaše meno a priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte správne telefónne číslo.
Prosím vyplňte obec alebo mesto.
Uveďte dôvod vyžiadania cenovej ponuky.
Tu pretiahnite súbory alebo fotografie
Max. 20MB
Pridať súbor
Nahrajte súbory v správnom formáte alebo do max. 20MB veľkosti.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Zaškrtnite, že nie ste robot.

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.