Zasklievame
už 20 rokov!

Prečo inštalovať bazén na jeseň

Leto sa pomaličky končí a pre tých, ktorí celú kúpaciu sezónu poškuľovali po vlastnom bazéne je najlepší čas rozhodnúť sa pre jeho výstavbu. Získate tým neobmedzené kúpacie možnosti počas celého leta a výhody relaxu pri vlastnom bazéne. Pýtate sa prečo inštalovať bazén na jeseň je lepšie a vhodnejšie? Dôvodov je niekoľko. Poďme sa na nich pozrieť bližšie.

Výhody jesennej inštalácie

Dôvody, prečo inštalovať bazén na jeseň je viacero. Dbáme pri tom na praktické, technické aj finančné hľadisko. Z finančného aspektu zaujme ponuka posezónnych výpredajov, kde môžu ľudia ušetriť a výhodne si vybrať bazén, ktorý sa im pozdáva. Technická stránka sa týka uľahčenej výstavby bazéna v jesenných mesiacoch, kedy teplota nie je ani príliš vysoká ani nízka. Môže sa vykonať betonáž, rôzne lepenie spojov a položiť rozvody.

Na jar budú nasledovať už len dokončovacie práce a finálne úpravy, čo zabezpečí, že novú kúpaciu sezónu si vychutnáte vo vlastnom. Zároveň netreba zabudnúť na dodacie lehoty a v prípade neskorej jarnej objednávky sa jednoducho môže stať, že výstavba a spustenie bazéna sa do leta nestihne.

Prečo inštalovať
bazén na jeseň

Už pri jesennej výstavbe je vhodné zamyslieť sa nad prekrytím bazéna. Má to viacero výhod a uľahčí to následné užívanie. Pri prekrytí bazéna sa môžete rozhodnúť pre rôzne materiály a tvary konštrukcie. Asi najdôležitejším benefitom, ktorý vďaka prekrytiu nadobudnete je ochrana bazéna pred vyčíňaním počasia.

Následne sa môžete kúpať o niekoľko mesiacov dlhšie. Voda v bazéne sa tak nešpiní, čím je uľahčená bežná údržba. Navyše prekrytím bazéna získate do svojej záhrady moderný estetický prvok.

Cenová ponuka
a vizualizácia zdarma

Non stop bezplatná linka:
Ako pracujeme?
1.
Prvé oboznámenie
Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu.
Nezáväzné
2.
Zameranie a cenová ponuka
Bezplatne prídeme zamerať a vypracujeme ponuku.
3.
Odsúhlasenie a montáž
Po odsúhlasení ponuky dohodneme dátum ralizácie.
Prosím vyplňte vaše meno a priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte správne telefónne číslo.
Prosím vyplňte obec alebo mesto.
Uveďte dôvod vyžiadania cenovej ponuky.
Tu pretiahnite súbory alebo fotografie
Max. 20MB
Pridať súbor
Nahrajte súbory v správnom formáte alebo do max. 20MB veľkosti.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Zaškrtnite, že nie ste robot.

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.