Zasklievame
už 20 rokov!

Stavebná príprava pre predokenné rolety

Predokenné rolety sú výbornou voľbou a má nepopierateľné množstvo výhod. Ich funkčnosť spočíva v tom, že zabezpečia značnú úsporu za energie a tienenie.

Predokenné rolety sú výbornou voľbou pre tých, ktorý chcú zlepšiť komfort svojho bývania. Chránia pred hlukom, prachom, výkyvmi počasia a v neposlednom rade aj zvedavými pohľadmi susedov. 

Obhliadka stavby a príprava
na montáž roliet

Pri výbere predokenných roliet je dôležité obrátiť sa na profesionálov, ktorí stavbu navštívia pred realizáciou projektu a najlepšie poradia s jednotlivými alternatívami a výberom. Je možné sa rozhodnúť pre hliníkové alebo plastové lamely roliet, ktoré by mali byť kvalitné a odolné.

Lamely sa rolujú nahor vo vodiacich lištách do viditeľných krycích boxov. Takéto predokenné rolety sú najvhodnejšie na použitie do už dokončených budov a sú určené na dodatočnú montáž.

Komfort v podobe
predokenných roliet

Veľkou výhodou predokenných roliet je minimálny zásah do stavby, čo znamená, že sa pre ne môžete rozhodnúť kedykoľvek a nepotrebujete ani stavebné povolenie. Nenáročná je aj ich montáž.

Tým, že sa nezasahuje do fasády budovy je to finančne výhodná voľba. Predstavujú moderné a komfortné riešenie do rodinných domov, bytov ale aj firemných budov a zimných záhrad. 

Vlastnosti, ktorými si vás získajú

Vonkajšie rolety na okná sú vyrábané z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečia ich dlhú životnosť. Zároveň chránia pred hlukom, zabezpečujú tepelnú izoláciu, čím ušetríte za energie. Taktiež chránia okná pred vetrom, dažďom, snehom či krupobitím.

Okrem toho zabezpečia súkromie a tienenie v horúcich letných mesiacoch. Preto neváhajte a pozrite si ponuku a realizácie, ktorými sa môžete inšpirovať.

Cenová ponuka
a vizualizácia zdarma

Non stop bezplatná linka:
Ako pracujeme?
1.
Prvé oboznámenie
Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu.
Nezáväzné
2.
Zameranie a cenová ponuka
Bezplatne prídeme zamerať a vypracujeme ponuku.
3.
Odsúhlasenie a montáž
Po odsúhlasení ponuky dohodneme dátum ralizácie.
Prosím vyplňte vaše meno a priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte správne telefónne číslo.
Prosím vyplňte obec alebo mesto.
Uveďte dôvod vyžiadania cenovej ponuky.
Tu pretiahnite súbory alebo fotografie
Max. 20MB
Pridať súbor
Nahrajte súbory v správnom formáte alebo do max. 20MB veľkosti.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Zaškrtnite, že nie ste robot.

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.