Zasklievame
už 20 rokov!

Tipy ako skrášliť zimnú záhradu

Zimná záhrada má svoje neodmysliteľné kúzlo. Pre každého, kto je jej vlastníkom je výnimočná. Niekedy však zatúžime po zmene. Aj maličkosti za pár drobných dokážu zmeniť vzhľad zimnej záhrady na nepoznanie. My Vám prinášame zopár zaujímavých tipov.

Rastliny, rastliny a ešte raz rastliny

Máte kvety vo svojej zimnej záhrade už okukané? Je čas na zmenu. Vyskúšajte nové, exotické druhy alebo ich skombinujte s tradičnými kvetmi. Priestor zaručene oživí aranžmá vytvorené z kvetov rôznych odtieňov zelenej a rozmanitých tvarov listov. Rastliny môžete zavesiť, položiť na poličky alebo na zem a vytvoriť tak zelenú stenu.

Môžete ich dať do klasických kvetináčov, ale aj košíkov či iných netradičných nádob. Druhou možnosťou je vybrať si kvety – solitéry, ktoré sú výrazné a nevšedné. Môžu to byť kríky či rastliny väčších rozmerov.

Dekorácie v jednom tóne

Ste skôr romantický typ alebo preferujete minimalizmus? To všetko sa môže odrážať v zariadení a vybavení zimnej záhrady. Aj malé detaily ako sú vankúše, sviečky, svietniky či obrazy a fotky môžu znamenať veľa. Dôraz na detail je ďalšou možnosťou ako ozvláštniť zimnú záhradu. Maličkosti najviac vyznejú ak sú zvolené jednotne.

Čaro okamihu

Azda najjednoduchšie je prispôsobiť dekorácie v záhrade konkrétnemu obdobiu. K Vianociam neodmysliteľne patria svetielka, sane či soby. Na jar sú to cibuľové kvety, zajačiky či kuriatka (aj živé, ak máte možnosť a chuť). V jeseni potešia gaštany, tekvice či padajúce lístie.

Vyskúšajte niečo nezvyčajné

Za zmienku určite stojí aj využitie vodných prvkov ako sú mini jazierka alebo fontány. Pôsobia upokojujúco a nevšedne. Či už si zvolíte niečo z nami uvedených možností alebo sa rozhodnete pre inú formu skrášlenia vašej zimnej záhrady, prajeme Vám, aby to prinieslo Vám a vašim blízkym radosť a pokoj.

Veríme, že naše tipy "ako skrášliť zimnú záhradu" Vám pomohli k príjemnej zmene vzhľadu zimnej záhrady.

Cenová ponuka
a vizualizácia zdarma

Non stop bezplatná linka:
Ako pracujeme?
1.
Prvé oboznámenie
Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu.
Nezáväzné
2.
Zameranie a cenová ponuka
Bezplatne prídeme zamerať a vypracujeme ponuku.
3.
Odsúhlasenie a montáž
Po odsúhlasení ponuky dohodneme dátum ralizácie.
Prosím vyplňte vaše meno a priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte správne telefónne číslo.
Prosím vyplňte obec alebo mesto.
Uveďte dôvod vyžiadania cenovej ponuky.
Tu pretiahnite súbory alebo fotografie
Max. 20MB
Pridať súbor
Nahrajte súbory v správnom formáte alebo do max. 20MB veľkosti.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Zaškrtnite, že nie ste robot.

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.