Zasklievame
už 20 rokov!

Výhody prekrytia bazéna

Ak ste si splnili sen o kúpaní sa vo vlastnom bazéne, určite si v letnom období vychutnávate takúto pohodu na svojej záhrade.

Dáte nám však za pravdu, že ak chcete mať svoj bazén v dobrom stave, musíte sa oň pravidelne a riadne starať. Či už ide o čistenie alebo posezónnu či predsezónnu údržbu. Dnes Vám predstavíme výhody prekrytia bazéna a možnosti ako zvýšiť životnosť svojho bazéna a predĺžiť si kúpaciu sezónu aj o viac než 3 mesiace.

Chcem prekrytie bazéna

Výhody a možnosti
prekrytia bazéna

Prekryť bazén je najvhodnejšie konštrukciou z hliníka, ktorá sa vyznačuje ľahkosťou a odolnosťou. Výplň prekrytia je z ľahkého polykarbonátu. Jednou z výhod prekrytia je možnosť výberu odtieňa ako konštrukcie tak aj výplne na základe rozhodnutia klienta.

Na výber je aj z tvaru prekrytia, či už sa rozhodnete pre štandardné, nízko lomené alebo pochôdzne prekrytie. Každé z nich je zaujímavé a poskytuje rozličné výhody. Ak sa rozhodnete pre štandard siahnete po finančne najdostupnejšom riešení, ktoré umožňuje využitie aj prekrytého bazéna. Nízko lomené prekrytie má v sebe nádych modernizmu, jeho výška je približne do 60 cm a dotvorí zaujímavý celkový vzhľad vašej záhrady.

Pochôdzne prekrytie je najpraktickejšie. Zabezpečuje využitie aj počas dažďa, môžete tam mať uložené veci, posedenie a podobne. 

Funkčné a estetické
riešenie

Ako sme v úvode spomínali výhody prekrytia bazéna majú najmä praktický význam. Nie je potrebné toľké čistenie ani údržba, pretože bazén je chránený pred poveternostnými vplyvmi počas sezónny aj v zimnom období, čím sa zvyšuje jeho životnosť a nie sú potrebné toľké náklady.

Zároveň si môžete užívať radosť z kúpania aj o 3 mesiace dlhšie. Prekrytie vyzerá moderne a esteticky a skrášli dizajn vašej záhrady.

Cenová ponuka
a vizualizácia zdarma

Non stop bezplatná linka:
Ako pracujeme?
1.
Prvé oboznámenie
Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu.
Nezáväzné
2.
Zameranie a cenová ponuka
Bezplatne prídeme zamerať a vypracujeme ponuku.
3.
Odsúhlasenie a montáž
Po odsúhlasení ponuky dohodneme dátum ralizácie.
Prosím vyplňte vaše meno a priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte správne telefónne číslo.
Prosím vyplňte obec alebo mesto.
Uveďte dôvod vyžiadania cenovej ponuky.
Tu pretiahnite súbory alebo fotografie
Max. 20MB
Pridať súbor
Nahrajte súbory v správnom formáte alebo do max. 20MB veľkosti.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Zaškrtnite, že nie ste robot.

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.