Zasklievame
už 20 rokov!

Tipy ako si skrášliť presklené plochy počas Vianoc

S blížiacim sa príchodom Vianoc sa mnohí z nás dostanú do sviatočnej nálady zdobením svojich domovov svetielkami, pozlátkami či girlandami.

Jedným z miest, ktoré sú skvelým priestorom na dekoráciu sú presklené plochy okien, zasklených lodžií či terás. Ľahko a lacno si tak vyčaríte vianočnú atmosféru. Chcete urobiť radosť sebe, svojim blízkym aj náhodným okoloidúcim? Prinášame niekoľko inšpirácií, ako vyzdobiť okná na Vianoce.

Výber záhradného posedenia

Svetlá sú najobľúbenejšie

Prinášame tipy ako si skrášliť presklené plochy počas Vianoc. To, čo asi najviac rozžiari akékoľvek miesto je svetlo. Na výber je veľké množstvo možností. Rôzne svetelné reťaze, hviezdy či postavičky môžu byť buď pestrofarebné alebo jednofarebné. Môžete si zvoliť jas či blikanie. Podľa vlastného uváženia sa môžete rozhodnúť pre svetlá na baterky alebo do elektrickej siete. Potešíte seba aj svoje okolie.

Tipy ako si skrášliť presklené plochy počas Vianoc

Ozdoby pôsobia veľmi efektne. Strnádka, či inak povedané dekoračný pás alebo strapce určite zaujmú. Môžete ich umiestniť po obvode presklenej plochy, vo viacerých radoch alebo vytvoriť obrazec.

Ďalším nápadom ako ozdobiť okná je pripevniť rôzne tvary snehových vločiek na okenné tabule pomocou lepiaceho tmelu – je to vynikajúci spôsob, ako pridať slávnostnú náladu bez girlandy alebo pozlátka do celej izby.

Pančuchy sú ďalšou populárnou voľbou na zdobenie okien a dajú sa ľahko vyrobiť vytlačením obrázka, vystrihnutím a nalepením na ponožku. Ak ste zručný, buďte ešte kreatívnejší a namaľujte si pančuchy alebo ich oblepte korálkami či stuhami!

Maľovanie na sklo

Lacnou alternatívou je použiť farbu alebo fixky na sklo. Rýchlo a za málo peňazí vyčarujete vianočnú atmosféru. Zároveň je to skvelý nápad pre malé deti, ktoré sa môžu zapojiť do prípravy sviatkov a užiť si tak spoločne strávený čas.

 

Cenová ponuka
a vizualizácia zdarma

Non stop bezplatná linka:
Ako pracujeme?
1.
Prvé oboznámenie
Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu.
Nezáväzné
2.
Zameranie a cenová ponuka
Bezplatne prídeme zamerať a vypracujeme ponuku.
3.
Odsúhlasenie a montáž
Po odsúhlasení ponuky dohodneme dátum ralizácie.
Prosím vyplňte vaše meno a priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte správne telefónne číslo.
Prosím vyplňte obec alebo mesto.
Uveďte dôvod vyžiadania cenovej ponuky.
Tu pretiahnite súbory alebo fotografie
Max. 20MB
Pridať súbor
Nahrajte súbory v správnom formáte alebo do max. 20MB veľkosti.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Zaškrtnite, že nie ste robot.

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.