Zasklievame
už 20 rokov!

Všetko čo potrebujete vedieť o modernizácii zimnej záhrady

Zimné záhrady sú skvelou možnosťou ako vytvoriť vo vašom domove novú miestnosť, do ktorej vpustite veľké množstvo prirodzeného svetla. Za posledné obdobie narástli na popularite, pretože mnohí trávia čoraz viac času doma, čo vedie k tomu, že sa tieto priestory stávajú domácimi kanceláriami. Tu je niekoľko tipov, ktoré by ste mali mať na pamäti, ak uvažujete o prerobení alebo modernizácii existujúcej zimnej záhrady, aby ste získali väčšie pohodlie a využiteľnosť.

Tu je niekoľko tipov, ktoré by ste mali mať na pamäti, ak uvažujete o prerobení alebo modernizácii existujúcej zimnej záhrady, aby ste získali väčšie pohodlie a využiteľnosť.

Všetko čo potrebujete vedieť o modernizácii zimnej záhrady

Rekonštrukcia už existujúcej konštrukcie môže byť výhodnou investíciou a nielen zvýšiť hodnotu vášho domu, ale aj zlepšiť energetickú účinnosť a zároveň efektívne riadiť teplotu v priestore, aby bolo v zime teplo a v lete chladno. Predstavuje tiež možnosť zvýšiť množstvo prirodzeného svetla, čo možno dosiahnuť inštaláciou strešných okien alebo modernizáciou strechy zimnej záhrady.

Ovládanie teploty

Od prehrievania v lete až po prílišnú zimu v chladných mesiacoch? Existujú možnosti, ako urobiť tieto miestnosti  lepšie využiteľné po celý rok. Najväčšou a najefektívnejšou voľbou je výmena zasklenia.

Dokáže podstatne znížiť množstvo tepla vstupujúceho do domu cez sklo, čo je primárnym faktorom spôsobujúcim hromadenie tepla. V závislosti od vystavenia slnečnému žiareniu môže byť potrebné inštalovať vnútorné žalúzie alebo klimatizáciou.

Najnovšie trendy

Aj vzhľad zimných záhrad podlieha rôznym trendom. Jednou z tendencií, ktorá v posledných rokoch zaznamenala rastúci význam a je stále populárna, je škandinávsky štýl. Ten sa stal synonymom pozitívnej pohody vďaka svetlým a čistým farbám, prirodzenému svetlu a minimalistickému, jednoduchému dizajnu, ktoré vytvárajú tento vzhľad. Pre pohodu, životný štýl, zdravie, úsporu energie a zvýšenie hodnoty vášho domova sa určite oplatí investovať do modernizácie starej zimnej záhrady.

Cenová ponuka
a vizualizácia zdarma

Non stop bezplatná linka:
Ako pracujeme?
1.
Prvé oboznámenie
Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu.
Nezáväzné
2.
Zameranie a cenová ponuka
Bezplatne prídeme zamerať a vypracujeme ponuku.
3.
Odsúhlasenie a montáž
Po odsúhlasení ponuky dohodneme dátum ralizácie.
Prosím vyplňte vaše meno a priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte správne telefónne číslo.
Prosím vyplňte obec alebo mesto.
Uveďte dôvod vyžiadania cenovej ponuky.
Tu pretiahnite súbory alebo fotografie
Max. 20MB
Pridať súbor
Nahrajte súbory v správnom formáte alebo do max. 20MB veľkosti.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Zaškrtnite, že nie ste robot.

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.