Zasklievame
už 20 rokov!

Čo majú žalúzie a rolety spoločné?

Najdôležitejším spoločným znakom žalúzií a roliet je, že tvoria základné prvky tienenia. Sú najviac využívané a dá sa povedať, že predstavujú najpraktickejšie riešenia. Vykazujú spoločné znaky, o ktorých sa chceme na nasledujúcich riadkoch v krátkosti zmieniť.

Čo majú žalúzie a rolety spoločné?

Čo sa tienenia týka, je ich úlohou efektívne ovládanie osvietenia. Dovoľujú nastaviť úroveň a intenzitu denného svetla. Prehrievanie spôsobené intenzívnym slnečným žiarením je najmä v letných mesiacoch nežiadúce a veľmi obmedzujúce pre bežné fungovanie ľudí v interiéri.

Ako žalúzie, tak aj rolety tomu môžu jednoducho zabrániť. Otázka súkromia je veľmi dôležitá najmä pri oknách situovaných do ulice alebo oknách na nižších poschodiach. Vďaka obom druhom tienenia máte zabezpečené súkromie a dá sa povedať, že aj bezpečie.

Rolety a žalúzie poskytujú žiadaný tieň, ochranu pred slnkom a prílišným prehrievaním, ako aj zabezpečujú súkromie po zotmení.

Môžete si vybrať z pestrej ponuky farieb a materiálov

Ďalšiu charakteristiku čo majú žalúzie a rolety spoločné je, že v ponuke sú v rôznych prevedeniach. Môžete si vybrať materiál, farby, ale aj tvary podľa vlastnej fantázie a toho, čo sa najviac hodí k vášmu domovu. Mnohé prevedenia roliet aj žalúzií sú estetické, dizajnové a oku lahodiace.Pri oboch alternatívach je na výber od lacnejších po drahšie varianty. Samozrejme pri lacných druhoch treba rátať s menšou kvalitou a nižšou životnosťou.

Aby ste zaistili, že získate najlepšiu kvalitu roliet alebo žalúzií dostupných na trhu, obráťte sa na osvedčených poskytovateľov, ktorí si za svojim produktom stoja so zárukami a zaručenými výmenami poškodených častí.

Cenová ponuka
a vizualizácia zdarma

Non stop bezplatná linka:
Ako pracujeme?
1.
Prvé oboznámenie
Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu.
Nezáväzné
2.
Zameranie a cenová ponuka
Bezplatne prídeme zamerať a vypracujeme ponuku.
3.
Odsúhlasenie a montáž
Po odsúhlasení ponuky dohodneme dátum ralizácie.
Prosím vyplňte vaše meno a priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte správne telefónne číslo.
Prosím vyplňte obec alebo mesto.
Uveďte dôvod vyžiadania cenovej ponuky.
Tu pretiahnite súbory alebo fotografie
Max. 20MB
Pridať súbor
Nahrajte súbory v správnom formáte alebo do max. 20MB veľkosti.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Zaškrtnite, že nie ste robot.

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.